Tasarımlarıyla Öne Çıkan Saat Markaları Moda Saat Sitesinde

Altına İmza Attığımız Her Proje Geleceğe Yönelik Teminatımızdır

Bir çaresizlik ifadesi: Döver de sever de

Tek başına yemek yiyen erkeklerin ömrü kısalıyor

Ünlü isimler, engellilerle basketbol oynayacak

Gündem 1 Aralık 2015
213 views

Bakırköy Belediyesi’nin düzenlediği organizasyonda ünlü isimlerle engelliler basketbol oynayacak. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde oynanacak karşılaşmayı Beşiktaşlı yöneticiler ve Koç ailesi temsilcileri de izleyecek. Aralarında Alara Bozbey, Anıl İlter, Aras Aydın, Arzu Oruç, Ayşegül Günay, Berk Oktay, Burak Sarımola, Burç Kümbetlioğlu, Cihan Ercan, Emre Kızılırmak, Itır Esen, İsmail Demirci, Melih Selçuk, Mert Kurdal, Ruhi Sarı, Uzay Kanat Heparı’nın bulunduğu isimler ile BJK RMK Marine Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı gösteri maçı yapacak.

Yeşilyurt Spor Kulübü Kapalı Salonu’nda 3 Aralık 2015 Perşembe günü saat 12.00’de gerçekleşecek gösteri maçına Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu engelli sporculara destek olmak için tüm İstanbulluları davet etti.
Bakırköy Belediyesi tarafından ünlü sanatçıların tekerlekli sandalye ile basketbol oynaması için alınan 10 tekerlekli sandalye, karşılaşmanın ardından ihtiyaç sahiplerine Başkan Kerimoğlu ve ünlü sanatçılar tarafından hediye edilecek. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.