Tasarımlarıyla Öne Çıkan Saat Markaları Moda Saat Sitesinde

Altına İmza Attığımız Her Proje Geleceğe Yönelik Teminatımızdır

Bir çaresizlik ifadesi: Döver de sever de

Tek başına yemek yiyen erkeklerin ömrü kısalıyor

Lastiği patlayan taş yüklü TIR devrildi

Asayiş Haberleri 14 Kasım 2015
203 views

Edinilen bilgiye göre kaza, saat 18.00 sıralarında Sivas-Ankara karayolunun 30’uncu kilometresinde meydana geldi. Sivas’tan Tokat’ın Artova ilçesindeki çimento fabrikasına alçı taşı götüren Ömer Kayayurt (26) yönetimindeki 58 ZC 647 plakalı TIR, Yıldızeli ilçesi yakınlarında tekerinin patlaması sonucu devrildi. Kamyondaki taşların yola savrulması sonucu Özkan Öztek, yönetimindeki 60 DK 308 plakalı otomobil ile karşı şeritten gelen Ömer Koçak, yönetimindeki 63 KV 373, Hüseyin Üzümkaya yönetimindeki 58 TL 396 ve Sacit Çavdır, yönetimindeki 06 BS 1178 plakalı otomobillerde maddi hasar meydana geldi.

AFAD VE İTFAİYE TIR SÜRÜCÜSÜNÜ SIKIŞTIĞI YERDEN BİR SAATTE KURTARDI
Devrilen TIR’da sıkışan sürücü Ömer Kayayurt, AFAD ve itfaiye ekiplerinin yaklaşık bir saat süren çalışması sonucunda sıkıştığı yerden çıkarıldı. Sağ bacağında kırık olduğu belirtilen Kayayurt, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Sacit Çavdır, kullandığı araçta bulunan ve yaralanan Fikri Çavdır ise ayakta tedavi edildi.

Kazanın ardından Sivas-Ankara karayolu gidiş istikameti bir süre trafiğe kapatıldı. Geliş istikametinde ise trafik tek şerit halinde kontrollü bir şekilde sağlandı. Karayollarına bağlı temizlik ekiplerince yola savrulan taşlar kepçe yardımıyla temizlendi. Karayolunda araç geçişi kontrollü olarak sağlanırken kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.