Tasarımlarıyla Öne Çıkan Saat Markaları Moda Saat Sitesinde

Altına İmza Attığımız Her Proje Geleceğe Yönelik Teminatımızdır

Bir çaresizlik ifadesi: Döver de sever de

Tek başına yemek yiyen erkeklerin ömrü kısalıyor

İç dekorasyon

Yaşam 14 Ocak 2017
326 views

İç dekorasyon
Her geçen gün evlerimizdeki görünüme ve dekorasyona daha çok önem vermemiz ile birlikte evin her odasında ve her bölümünde birçok dekorasyon gerçekleştirmekteyiz. Özellikle salon veya otuma odalarında misafirlerin ağırlanmasıyla birlikte buralarda uygulanan dekorasyonlar çok daha sık görülmektedir. Evlerinizin dekorasyonu için alacağınız mobilya modelleri kadar evin tavanı, zemini, duvarları, kapıları gibi birçok nokta da önemlidir. Profesyonel ellerden alacağınız yardım ile evlerinizde eşsiz bir görüntü oluşturabilir ve istediğiniz ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Eğer siz de evlerinizin klasik görünümünden sıkıldıysanız uzmanlardan yardım alarak iç dekorasyon yaptırabilir ve çok daha modern görünümlü bir eve sahip olabilirsiniz.

Mobilya grupları
Evlerinizde, ofislerinizde veya iş yerlerinizde seçeceğiniz mobilyalar dekorasyonu en çok etkileyen parçalardan biridir. Bu nedenle kendi tarzınızı yansıtacak ve oldukça modern görünümde olan mobilyaları tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun için ise son yılların en modern mobilya gruplarından olan vintage mobilyalar ilk tercihleriniz arasında olabilir. Sadece vintage değil avangarde modelleler de yine mobilyalarınızın çok daha şık ve lüks durmasını sağlayacak mobilyalar arasındadır. Sadece koltuk takımlarınızda değil, TV ünitelerinde, orta sehpalarda yapacağınız seçimler de yine ev dekorasyonları için oldukça önemli noktalardır.

Duvar dekorasyonu
Öncelikle evinize ilk girildiğinde dikkatleri üzerine çekecek ilk yer alan duvarlarda yapacağınız seçim evinizin tarzını ve görünüşünü etkisi altına alacaktır. Bu nedenle duvarlarınızda tercih edeceğiniz duvar kağıtlarını severek ve beğenerek kullanacağınız bir model seçmelisiniz. Son yıllarda duvar dekorasyon modelleri arasında bütün duvarları değil odanın sadece bir duvarını at yarışı izle etkileyen dekorasyonlar uygulanmaktadır. Örneğin tek bir duvarda oldukça estetik olarak asılmış olan bir sürü çerçeveden oluşmuş duvar dekorasyonları son yılların en beğenilen a2 tv canlı dekorasyonları arasındadır. Yine taş desenli, tuğla desenli ve kareli duvar kağıtları de duvarlarınızda modern bir görünüm yaratacaktır.

Banyo dekorasyonu
Gelen misafirlerinizin en çok kullandığı evin bölümlerinden olan banyolar da yine tıpkı evinizin diğer bölümleri gibi şık bir dizayna sahip olması gerekmektedir. Öncelikle misafirlerinizin banyo kapısını açtığı an temizliği ve ferahlığı hissedecek şekilde dekor edilmelidir. Kullandığınız küvet, duş kabinleri, banyo dolapları ve banyo fayansları banyonuzun görünümünde oldukça etkili faktörlerdir. Bu nedenle banyo dekorasyon modelleri arasından tarzınıza en yakın ve en modern görünümlü olanı tercih ederek şık bir banyoya sahip olabilirsiniz.
Zemin dekorasyonu
Evlerinizde dekorasyonu en çok etkileyen faktörlerden olan zemin dekorasyonları da birbirinden şık ve modern modelleri ile birçok evin şık duruşuna sebep olmaktadır. Zeminin yapısının parke mi seramik mi kullanılacağı da oldukça önemli bir ayrıntıdır. Profesyonel ellerden hazırlanmış olan zemin dekorasyonlarını incelediğinizde üç boyutlu, kareli, sade veya pullu gibi birçok zemin şekli göreceksiniz. Bu modeller arasından evinizin iç dizaynına en uygun olanı seçerek kendinize uygun bir ev dekorasyonu

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Ev yapımı kakaolu cappuccino

Ev yapımı kakaolu cappuccino

5 Nisan 2017
264 views
Kişiye özel kanser tedavisi

Kişiye özel kanser tedavisi

5 Nisan 2017
131 views
90 yaşında kadın oldu

90 yaşında kadın oldu

5 Nisan 2017
123 views
Patates pizzası

Patates pizzası

26 Aralık 2016
333 views
Sperm kalitesini olumlu etkileyen 8 besin

Sperm kalitesini olumlu etkileyen 8 besin

26 Aralık 2016
170 views