Tasarımlarıyla Öne Çıkan Saat Markaları Moda Saat Sitesinde

Altına İmza Attığımız Her Proje Geleceğe Yönelik Teminatımızdır

Bir çaresizlik ifadesi: Döver de sever de

Tek başına yemek yiyen erkeklerin ömrü kısalıyor

Altına İmza Attığımız Her Proje Geleceğe Yönelik Teminatımızdır

Yaşam 18 Mayıs 2017
162 views

Kurulduğu 2004 yılından beri farklı projelere üreterek Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe adından sıkça bahsettiren Gündoğan İnşaat, 4 ayda bir Gündoğan İnşaat Bakış dergisi yayınlıyor.

Gündoğan İnşaat Bakış Dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Serdar Gündoğan, her 4 ayın sonunda okurlarımızla buluşmanın büyük sevincini ve heyecanını yaşadıklarını ifade etti. Serdar Gündoğan, “İlk sayımızın sektördeki sesi, gelen olumlu geri dönüşler bizleri ziyadesiyle çok mutlu etmiştir. Değerli okurlarımızla iletişimimizi daha da güçlendiren bu çalışmayı yapmaktan gurur duyuyoruz. Gündoğan İnşaat olarak, kurumsal iletişim dergimizin amacı sektörden ve bizden haberleri sizlere aktarabilmek. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de kendinizi geliştirmez, yenilikleri takip etmezseniz küçülmeye mahkum olursunuz. Her geçen gün emin adımlar atarak büyüme hedefiyle ilerliyoruz. Bu düşünce ile bizler Gündoğan İnşaat, olarak yenilikleri takip ediyor, çağa ayak uyduran bir yol izliyoruz. Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörü Türkiye’de olduğu gibi Konya’da da fark edilir bir yükselişte. Umuyoruz ki yükselişte olan inşaat sektörü, son dönemde ülkemiz siyasetinde yaşanan çalkantılı dönemden en az hasar alan sektörler arasında yer alır. Çünkü biliyoruz ki Konya’da inşaat sektörünün düşüşe geçmesi demek ülke ekonomisinin de sekteye uğraması demektir” dedi.

Serdar Gündoğan, Gündoğan İnşaat Bakış dergisinin de okurların Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörüyle ilgili gelişmeleri bulabileceklerini söyledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Kişiye özel kanser tedavisi

Kişiye özel kanser tedavisi

5 Nisan 2017
128 views
90 yaşında kadın oldu

90 yaşında kadın oldu

5 Nisan 2017
121 views
İç dekorasyon

İç dekorasyon

14 Ocak 2017
323 views
Patates pizzası

Patates pizzası

26 Aralık 2016
331 views
Sperm kalitesini olumlu etkileyen 8 besin

Sperm kalitesini olumlu etkileyen 8 besin

26 Aralık 2016
165 views